دسته‌بندی نشده

سفید کردن دندان در خانه (1)

سفید کردن دندان در خانه

همه دوست دارند دندان هایی سفید و زیبا داشته باشند. این روزهای روش های مختلفی برای سفید کردن دندان در خانه وجود دارند، از قبیل خمیر دندان و بلیچینگ… .ما در این مطلب سعی کردیم چند ماده ی طبیعی برای سفید کردن دندان در خانه با مواد طبیعی را به شما معرفی کنیم. امیدواریم مورد پسند واقع شود.

1.گل کلم

سبزیجاتی مانند کلم بروکلی و گل کلم زمانی که خام مصرف شوند دارای خاصیت سفید کننده گی دندان هستند. جویدن این سبزی ها معمولا سخت است و زمانی که مشغول جویدن آن ها هستید لکه های سطحی روی دندان ها از بین می روند. هرچقدر زمان جویدن طولانی تر باشد، دهان شما بزاق بیشتری تولید کرده و لکه های بیشتری از بین می روند.

2.توت فرنگی

اسید مالیک موجود در توت فرنگی برای حفظ قدرت و سلانت دندان ها بسیار مناسب است. اسید مالیک قابلیت از بین بردن لک های سطحی روی دندان ها را دارد. روش های مختلفی برای سفید کردن دندان با توت فرنگی وجود دارد که یکی از آن ها ترکیب کردن توت فرنگی با جوش شیرین است. ترکیب این 2 با هم یک ماده خمیر مانند به وجود می آورد که با آن می توان دندان ها را مسواک کرد.

3.ماست و پنیر

محصولات لبنی مانند ماست و پنیر به ترشح هرچه بیشتر بزاق دهان کمک می کنند که ترشح بزاق در از بین بردن لک های روی دندان موثر است. پنیر حاوی اسید لاکتیک می باشد که مانند اسید مالیک که اثر سفید کنندگی دارد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *