دسته‌بندی نشده

مصرف این پنج میوه می‌تواند به شما در داشتن پوستی سالم كمك كند

اکثر مردم به خصوص خانم ها داشتن پوستی سالم و صاف برایشان آرزویی مهم است ما در این مقاله به شما پنج میوه را معرفی میکنیم که با آن ها میتوان به حفظ طراوت و شادابی پوستتون کمک کنید

به این نکته توجه داشته باشید که میوه‌ها برخلاف مواد آرایشی بهداشتی قیمت كمتری دارند، طبیعی هستند و نتایج اثربخش‌تری بر پوست خواهند گذاشت.
تا پایان این مقاله با ما همراه باشید

1-انبه:

 

كه شاه میوه‌ها خوانده می‌شود نه تنها به دلیل طعم خوش بلكه به دلیل فوایدش توصیه می‌شود. این میوه تاثیر چشمگیری بر پوست دارد و به دلیل داشتن ویتامین A و آنتی‌اكسیدان با پیر شدن زودهنگام پوست مبارزه می‌كند.

2- موز:

 

موز یكی از میوه‌هایی است كه با خوردن آن می‌توانید پوستی شفاف داشته باشید. موز سرشار از آهن، منیزیم، پتاسیم و سرشار از ویتامین A، B، E است و كمك می‌كند كه پوست دیرتر چروك شود.

3- لیمو:

 

این میوه به دلیل داشتن ویتامین C به زیبایی پوست كمك می‌كند. مصرف این میوه همراه با آب ‌گرم پیش از خوردن صبحانه یك پاك كننده پوست محسوب می‌شود.

4-سیب:

 

این میوه به دلیل داشتن آنتی‌اكسیدان از خرابی بافت و سلولهای پوستی جلوگیری می‌كند و به دلیل داشتن فیبر غذایی «الاستین» در جوان ماندن پوست موثر است.

5-پرتغال:

 

این میوه نیز همانند سیب روند پیرشدن پوست را كندتر می‌كند و استفاده آن بر روی پوست به شما كمك می‌كند تا پوستی سالم‌تر داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *