دسته‌بندی نشده

پاک کننده های طبیعی پوست

دتاکس واتر

استفاده از پا کننده های طبیعی بسیار مفید تر از مواد شیمیایی میباشد پاک کردن پوست به ویژه در شب ها یکی از کارهای اساسی و حیاتی برای حفظ سلامت و شادابی پوست میباشد

همه پزشک ها و متخصصین پوست بر این موضوع تاکید دارند که بدون شستن پوست به رختخواب نروید به خصوص خانم ها که در طول روز از مواد آرایشی و شیمیایی زیادی بر روی پوستشان استفاده میکنند.

در این مقاله چند پاک کننده طبیعی پوست را به شما معرفی میکنیم:

1-شیر

شیر یک پا کننده طبیعی است که به راحتی در دسترس است و میتوان به عنوان یک پاک کننده و لایه بردار طبیعی از آن اسفاده کرد.شیر حاوی چربی و پروتیین زیادی میباشد به همین دلیل است که برای پوست مناسب است و کلیه سموم را از روی پوست پاک میکند و علاوه بر آن برای افرادی که پوست خشکی دارند نیز بسیار مناسب است.

 

2-آلوورا

این روز ها بسیار از خواص آلوررا گفته میشود و به عنوان یک معجزه در صنعت پوست و مو شناخته میشود.

از این گیاه مفید نیز میتوان برای پاک کردن پوست استفاده کرد .

3-روغن نارگیل

یکی دیگر از ماده های معجزه آسا طبیعی روغن نارگیل میباشد که هم در حمام و هم برای پاک کردن پوست میتوانید از آن استفاده کنید .

با این ماده حتی میتوانید لوازم آرایش ضد آب را نیز از روی پوست پاک کنید و علاوه بر پاک کنندگی خاصیت آب رسانی و نرم کنندگی پوست را نیز دارد.

 4-آب خیار

خیار نیز یکی از قدیمی ترین مواد برای شادبی پوست بوده و همچنان به مصرف آن توصیه میشود.

علاوه بر پاک کنندگی خاصیت ضد التهابی نیز بر روی پوستتان دارد که میتوانید با گذاشتن آب خیار بر روی پوست این مشکلات را بر طرف کنید.

5-آووکادو

یکی دیگر از معجزه های طبیعی آووکادو است که بر روی پوست تاثییر زیادی دارد همچنین با خوردن آووکادو نیز میتوانید پوستی سالم تر و شفاف تر داشته باشید و علاوه بر آن روغن آووکادو کاملا مانند یک پاک کننده عمل میکند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *